Świąteczna promocja w Prezentmarzeń! 100% zwrotu na drugi prezent

świąteczna promocja 2018 prezentmarzeń 100% zwrotu

Nie masz jeszcze prezentów na święta? Przyjdź do Prezentmarzeń i skorzystaj z naszej świątecznej promocji 100% zwrotu na drugi prezent!

Świąteczna promocja 100% zwrotu na drugi prezent

Do świąt został już tylko tydzień. To ostatni moment by przygotować gwiazdkowe prezenty dla bliskich. W Prezentmarzeń pomagamy spełniać marzenia, dlatego abyś mógł pozwolić sobie na więcej przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną świąteczną promocję. Tylko u nas, kupując minimum dwa prezenty, otrzymasz zwrot 100% wartości drugiego, tańszego prezentu. Akcja trwa od 13 do 24 grudnia 2018 r. i obowiązuje we wszystkich punktach stacjonarnych oraz w naszym sklepie internetowym.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Przyjdź do punktu Prezentmarzeń lub wejdź na naszą stronę https://prezentmarzen.com/
  2. Kup minimum dwa dowolne prezenty.
  3. Zapłać za nie gotówką/kartą w przypadku zakupów stacjonarnych lub przez PayU w przypadku zakupów online.
  4. W ciągu 3 dni otrzymasz od nas na maila kod rabatowy na kwotę 100% wartości drugiego, tańszego prezentu (w przypadku prezentów o wartości do 300 zł lub maksymalnie 300 zł zwrotu w przypadku prezentów droższych niż 300 zł).
  5. Kod rabatowy możesz wykorzystać do 31.05.2019 r. w sklepie https://prezentmarzen.com/

W Prezentmarzeń możesz sobie pozwolić na więcej. Sprawdź nasz katalog pomysłów na prezenty świąteczne, wybierz upominki dla swoich bliskich i odzyskaj nawet 100% wartości drugiego prezentu.

Ania
Z wykształcenia filozof, co wiecznie dzieli włos na czworo, z zamiłowania blogerka z pasją do pisania. Prywatnie miłośniczka kosmetyków i świec zapachowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.