Slide w Puławach – Otwarcie Sezonu w Marinie 12.06.2016r.

Nie mogło nas też zabraknąć na imprezie w naszych rodzinnych Puławach. Nasz Slide był częścią Letniego Otwarcia Mariny, gdzie oprócz ekstremalnej ślizgawki można było miło spędzić aktywne popołudnie strzelając z paintballa czy pływając kajakami i statkiem.

W poprzedni weekend, 12 czerwca, puławska Marina rozpoczynała sezon wodny. Z tego tytułu urządziła rodzinny event, na którym niemal każdy znalazł coś dla siebie. Jednak największą atrakcją tego dnia, szczególnie dla ogromnej grupy dzieciaków, był nasz Slide. Niezbyt sprzyjająca temperatura odstraszyła tylko nielicznych. Nie było chwili, kiedy ślizgawka była pusta. Oprócz młodszych ślizgających się była również grupa dorosłych, która wcale nie ustępowała dzieciom w szaleńczej zabawie.

Zobaczcie sami jak wyglądała Marina w miniony weekend.

12 pozycja
Marcin
Fotografia, sport i podróże to tylko kilka jego pasji. Artykuły spod jego palców to dopracowane twory, które wnoszą wiele nowych informacji. Wydaje się, że magister od fikołków i masażysta nie jest w stanie stworzyć dobrego tekstu. Może i prawda... Sami oceńcie. Gwiazdy mówią, że jest on błyskotliwy, ale to tylko gwiazdy, wbrew pozorom one nie są wysokich lotów intelektualnych :)

One thought on “Slide w Puławach – Otwarcie Sezonu w Marinie 12.06.2016r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.