Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to nie tylko fundacja, ale także symbol solidarności i wspólnoty. Co roku miliony ludzi angażują się w pomoc potrzebującym poprzez udział w zbiórkach, licytacjach i różnego rodzaju wydarzeniach organizowanych na całym świecie. W tym roku również dołączyliśmy do grona tych, którzy postanowili wesprzeć szczytny cel WOŚP. „Płuca po pandemii” to hasło tegorocznej zbiórki.

Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej!

serduszko wielkiej orkiestry świątecznej pomocy na tle wyścigówki

Chęć pomocy połączona z dobrą zabawą zaowocowała udziałem w kilku zbiórkach, których efekty okazały się znacząco przekraczać nasze oczekiwania. Na poszczególne zbiórki przekazaliśmy:

  • WOŚP Jadwisin: kartę podarunkową Go-Racing o wartości 400 zł przekazaną przez szkołę do licytacji — wylicytowaną za 430 zł
  • WOŚP Tuczępy: kartę podarunkową Go-Racing o wartości 400 zł przekazaną przez Centrum Kultury w Tuczępach — wylicytowaną za 430 zł
  • WOŚP MTP (strefa edukacji i animacji): 4 vouchery o wartości po 100 zł każdy, które zostały wylicytowane na kwotę 508 zł
  • WOŚP IKKS Wrocław: 4 vouchery na jazdę gokartem o łącznej wartości 380 zł, które zebrały kwotę 488 zł

Offroadowe serce

off road 4x4

Offroadpiaseczno jak zawsze daje z siebie 110% i tym razem pobija zeszłoroczny rekord! Jedno wymaganie: wpisowe minimum 200 zł, które w całości ląduje w puszce. Wynik? 34 616,11 zł oraz 50 euro! Jako część wsparcia dla WOŚP we współpracy z Go-Racing przekazaliśmy nasze produkty na licytację podczas wydarzenia „WOŚP Terenowi PRZYJACIELE Góra Kalwaria 2024”. BOXY– Łap wrażenia spotkały się z gorącym przyjęciem, co przyczyniło się do osiągnięcia kolejnych celów zbiórki.

Wirtualna siła, rzeczywista pomoc

Nie zabrakło także wsparcia social media. Influencer Jakub Czerwiecki znany w mediach jako Jakub Cheer wystawił na licytację spędzenie z nim dnia, do którego dodaliśmy atrakcję w postaci lotu helikopterem. Licytacja zakończyła się sumą 1600 zł. Jakubowi oraz osobie wygranej życzymy niezapomnianej przygody!

Gaz do dechy dla WOŚP

Formuła Renault 2.0

Do wielkiego grania dołączyła niezwykła oferta, która wzbudziła ogromne zainteresowanie. Dzięki współpracy z Formula Drive, na aukcję trafiło szkolenie z jazdy profesjonalnym bolidem wyścigowym Formuły Renault 2.0 na Torze Silesia Ring. Szkolenie oferuje nie tylko teoretyczne wprowadzenie do jazdy na torze i obsługi bolidu, ale przede wszystkim praktyczne doświadczenie pod okiem instruktora oraz kierowców wyścigowych. Licytacja zakończyła się z imponującą sumą 13 350,00 zł!

Mitsubishi Lancer Evo 9

Prezes naszej firmy — Grzegorz Rożalski również postanowił osobiście wesprzeć działania WOŚP. Na licytację wystawił możliwość wzięcia udziału w przed-sezonowym treningu do startu w Górskich Samochodowych Mistrzostwach Polski na fotelu pasażera 1000 konnego Lancera Evo 9. Dzięki tej akcji zebraliśmy aż 3 875 zł.

Poprzez udział w różnych zbiórkach, licytacjach oraz wydarzeniach wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną hojnością i zaangażowaniem. Wspieranie hasła „Płuca po pandemii”, jak również oferowanie niezapomnianych doświadczeń pokazuje, że chęć pomocy może być połączona z dobrą zabawą i przyjemnością. Dzięki takim działaniom tworzymy silną społeczność, a wspólne pomaganie staje się nie tylko obowiązkiem, ale także uczynkiem pozostawiającym po sobie radość i spełnienie.