Prezent na wieczór kawalerski

Prezent na kawalerski

Udany wieczór kawalerski to nie tylko szampańska zabawa, moc atrakcji i emocjonujące przeżycia. Ważnym punktem programu jest także wręczenie przyszłemu panu młodemu prezentu. Warto, aby był on trafiony, oryginalny i sprawił obdarowanemu dużo frajdy. Oto kilka propozycji na ciekawe i atrakcyjne niespodzianki.

Przejażdżka supersamochodem

Superauto

Jazda szybkim, sportowym autem to marzenie każdego mężczyzny. Taki prezent gwarantuje piękne, motoryzacyjne emocje i niesamowitą satysfakcję. Przyszły pan młody może przetestować samochód i poczuć radość z prowadzenia wyjątkowego pojazdu. Ciekawym pomysłem są pojedynki superaut, czyli porównawcze jazdy dwoma lub kilkoma samochodami.

OFF ROAD

Jazda samochodem terenowym

Jazda OFF ROAD 4×4 to także coś dla fana motoryzacji. Przejażdżka autem terenowym po bezdrożach to okazja do przeżycia wspaniałej przygody.  Pokonywanie różnego rodzaju przeszkód przynosi wiele satysfakcji i radości. W razie potrzeby radą służy doświadczony instruktor, który podczas realizacji zasiada na miejscu pasażera i udziela kierowcy cennych wskazówek.

Skok ze spadochronem

Spadochron

Skok ze spadochronem w tandemie będzie świetnym prezentem dla odważnego mężczyzny, który lubi próbować nowych i niebanalnych aktywności.  Taka atrakcja to ekstremalne i emocjonujące doświadczenie, które pozostanie na zawsze w pamięci obdarowanego.

Lot motoparalotnią

Lot w tandemie

Lot motoparalotnią z instruktorem to kolejna atrakcja dla amatora podniebnych wrażeń. Obdarowany z pewnością będzie wdzięczny za niesamowite emocje, które towarzyszą unoszeniu się ponad ziemią i podziwianiu pięknych widoków.

Degustacja alkoholu

Piwo wino whisky

Kurs degustacji piwawina lub whisky okaże się trafionym prezentem dla mężczyzny, który ceni sobie dobry alkohol i chciałby zgłębić wiedzę na temat swojego ulubionego trunku. Przyszły pan młody ma okazję poznać tajniki degustacji alkoholu, spróbować kilku jego rodzajów a także dowiedzieć się o nim ciekawych i praktycznych rzeczy.

Zabieg pielęgnacyjny twarzy

Maseczka na twarz

Zabieg pielęgnacyjny dla mężczyzn to prezent, z którego ucieszy się każdy zadbany mężczyzna. Odnowa twarzy to chwila spokoju, odpowiednia pielęgnacja skóry a w efekcie świetny wygląd i samopoczucie. Przyszły pan młody może skorzystać z takiego podarunku przed ślubem, by jak najlepiej prezentować się w tym ważnym dniu.

Wieczór kawalerski to wyjątkowa impreza, dlatego warto postarać się o równie niezwykły prezent. Należy także pamiętać, by nie podejmować decyzji zbyt pochopnie. Lepiej wcześniej zastanowić się, co najbardziej ucieszyłoby przyszłego pana młodego. Jeśli wybór jest zbyt dużym problemem, można zdecydować się na zestaw prezentowy dla mężczyzn, w którym znajduje się kilkadziesiąt atrakcji do wyboru. Obdarowany sam może wybrać sobie prezent, który najbardziej przypadnie mu do gustu. Śmieszne gadżety czy praktyczne przedmioty wywołają uśmiech tylko na chwilę. Prezenty w formie przeżyć będą jeszcze długo wspominane z wypiekami na twarzy.

Marzymiś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.