Zbliża się 14 lutego, a wraz z nim Dzień Zakochanych! Najwyższy czas pomyśleć więc, co kupić mężowi na Walentynki. W tym roku zapomnij o czekoladkach i kubku ze swoim zdjęciem, i postaw na coś naprawdę wyjątkowego. Poniżej znajdziesz 5 pomysłów na walentynkowe prezenty dla niego, które przełamią rutynę i dostarczą niezapomnianych emocji.

Pomysły na prezenty walentynkowe dla mężczyzny

Co kupić mężowi na Walentynki?

Motoryzacja i sport to chyba najbardziej powszechne dziedziny męskich zainteresowań, a każda z nich daje szeroki wybór możliwości! Jeśli więc nie wiesz co kupić mężowi na Walentynki, to jazda jakimś fajnym samochodem lub karnet na zajęcia sportowe, z pewnością przypadną mu do gustu.

Jazda w terenie

samochód terenowy przejazd przez błoto

Jazda OFF ROAD 4×4 to emocjonujący prezent dla prawdziwych mężczyzn, którym nie straszny kurz, piach i błoto. Po krótkim szkoleniu teoretycznym i zapoznaniu z pojazdem, Twój ukochany usiądzie za kierownicą samochodu terenowego. Wyruszy w podróż po bezdrożach i pod okiem instruktora opanuje technikę pokonywania różnych przeszkód terenu. Strome zjazdy i podjazdy oraz piaszczyste i bagniste odcinki trasy dostarczą mu adrenaliny i dawki prawdziwych, motoryzacyjnych emocji.

Twój mężczyzna nie lubi się brudzić? Podaruj mu przejażdżkę luksusowym, sportowym samochodem.

Dawne sztuki walki

dwóch walczących mężczyzn w strojach rycerzy

Trening rycerski doskonale sprawdzi się jako prezent na Walentynki dla mężczyzny zafascynowanego epoką średniowiecza. Trening jest okazją do poznania podstaw szermierki i sportowych walk rycerskich oraz sprawdzenia siły jedno i dwuręcznych broni. W czasie zajęć Twój wybranek będzie miał możliwość założenia szat rycerskich i pełnej zbroi oraz wypróbowania siły ciosu miecza, uderzenia topora czy  też buzdyganu. Po zakończonym treningu będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w pełnym rynsztunku.

W ofercie dostępna również indywidualna lekcja szermierki.

Co kupić chłopakowi na Walentynki?

Voucher na różnego rodzaju warsztaty i kursy, to zawsze dobry pomysł, gdy nie wiesz co kupić chłopakowi na Walentynki. Taki prezent stwarza okazję do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności, a także pozwala odkrywać nowe pasje i rozwijać zainteresowania.

Kurs degustacji piwa

różne gatunki piwa na tle drewnianej beczki

Piwo to obok wody i herbaty, trzeci najbardziej popularny napój na świecie. Jeśli i Twój mężczyzna jest miłośnikiem tego trunku, podaruj mu na Walentynki kurs degustacji piwa. Podczas kilkugodzinnych zajęć, Twój ukochany pozna tajniki pracy kipera i nauczy się prawidłowo degustować piwo. W czasie degustacji ocenie zostanie poddanych 8 rodzajów piwa: Pilsner, ALE, Stout, Weizen, Witbier, Bock, Trapist, Lambic. Uczestnicy zajęć nauczą się też rytuałów serwowania piwa oraz zasad dobierania piwa do potraw i sytuacji.

W ofercie dostępna również degustacja wina oraz degustacja whisky.

Gotowe boxy prezentowe na Walentynki

Gotowe boxy prezentowe to zawsze bezpieczne i sprawdzone rozwiązanie. Dzięki nim Twój ukochany będzie mógł sam wybrać atrakcję, którą chce zrealizować. Ty zaś będziesz miała pewność, że prezent sprawi mu radość i dostarczy niezapomnianych emocji.

Box prezentowy Męskie klimaty

Box prezentowy – Męskie klimaty to eleganckie pudełko z atrakcjami do wyboru stworzone specjalnie z myślą o mężczyznach. Znajdziesz w nim zarówno aktywności sportowe, jak i relaksujące masaże czy przeżycia, które dostarczą solidnej dawki adrenaliny. Osoba obdarowana sama zdecyduje, którą z atrakcji dostępnych w pakiecie zrealizuje.

Box prezentowy Męskie historie

 Box prezentowy – Męskie historie to zestaw wielu propozycji do wyboru. Aktywności sportowe, czy relaksujące masaże – to tylko jedne z wielu kategorii, które zawiera ten box. Osoba obdarowana wybiera jedno przeżycie, które następnie zrealizuje. Dzięki tak dużej różnorodności, każdy mężczyzna odnajdzie coś dla siebie.

Box prezentowy Męski świat

Box prezentowy – Męski świat – ten pakiet kryje w sobie szeroki wachlarz aktywności z różnych dziedzin. Do wyboru między innymi ekstremalne strzelanie, jazda za kierownicą sportowego samochodu, lot szybowcem i wiele innych. Idealny pomysł na prezent dla żądnego emocji mężczyzny!

Prezent na Walentynki dla niego wcale nie musi być nudny! Wystarczy, że w jego poszukiwania włożysz odrobinę wyobraźni, a na pewno znajdziesz coś, co nie tylko sprawi ukochanemu radość, ale też na długo zapisze się w jego pamięci.

Z wykształcenia filozof, co wiecznie dzieli włos na czworo, z zamiłowania blogerka z pasją do pisania. Prywatnie miłośniczka kosmetyków i świec zapachowych.