Prezent na Dzień Chłopaka dla kolegów z klasy

szczęśliwy nastolatek z rękami za głową

Dzień Chłopaka to święto obchodzone w Polsce 30 września, popularne szczególnie wśród nastolatków i młodzieży szkolnej. Zobacz najlepsze pomysły na prezent na Dzień Chłopaka dla kolegów z klasy.

Prezent na Dzień Chłopaka dla kolegów z klasy

Nie macie pomysłu na prezent na Dzień Chłopaka dla kolegów z klasy? Chciałybyście podarować im coś fajniejszego niż czekoladki, co naprawdę sprawi im frajdę, a jednocześnie ogranicza Was budżet? Dziś przygotowaliśmy dla Was propozycje niezapomnianych prezentów w formie przeżyć, których ceny zaczynają się już od 19 zł.

Jazda gokartem

gokarty na torze elikart m w krakowie

Jazda gokartem to coś, co z pewnością ucieszy każdego miłośnika Formuły 1. Zróżnicowane odcinki toru pozwolą chłopakom sprawdzić się w roli kierowcy wyścigowego. W czasie jazdy gokartem będą mieli okazję poczuć adrenalinę na szybkich prostych i sprawdzić swoje umiejętności panowania nad kierownicą podczas ciasnych zakrętów. Sportowa rywalizacja, pobijanie własnych rekordów i ustanowienie najkrótszego czasu okrążenia toru z pewnością dostarczą Waszym kolegom emocji, których długo nie zapomną.

Cena: od 28 zł/os.

Laserowy paintball

laserowy paintball w prezencie urodzinowym dla nastolatka

Laserowy paintball to alternatywa dla tradycyjnego paintballa, która zapewnia emocjonującą i zupełnie bezbolesną rozgrywkę. Pościg za przeciwną drużyną i gra według obranego scenariusza dostarczają solidnej dawki adrenaliny, a także kształtują umiejętność strategicznego myślenia i pracy w grupie.

Cena: od 26 zł/os.

Escape room

stylizowany pokój w escape room

Escape room to zespołowa gra logiczna, która przypadnie do gustu miłośnikom tajemnic, zagadek i kryminałów. Wasi koledzy zostaną zamknięci w specjalnie przygotowanym pokoju, a ich zadaniem będzie odnaleźć klucz do wyjścia przed upływem wyznaczonego czasu. Na drodze do wolności staną im liczne zagadki i tajemnice, które będą musieli rozwikłać, aby móc opuścić pokój o własnych siłach. W każdym pomieszczeniu kryje się mrożąca krew w żyłach historia, a emocje graczy dodatkowo podgrzewa upływający nieubłaganie czas.

Cena: od 20 zł/os.

Gra w salonie wirtualnej rzeczywistości

chłopak w czasie gry w wirtualnej rzeczywistości

Większość chłopaków z Waszej klasy pasjonuje się grami komputerowymi? Jeśli tak, to na pewno ucieszy ich wycieczka po świecie wirtualnej rzeczywistości. Specjalne okulary pozwolą im wniknąć do wirtualnego świata i przeżyć emocjonujące przygody rodem z ulubionych gier. Każdy zapalony gracz z pewnością doceni tą niecodzienną atrakcję i będzie ją wspominał z wypiekami na twarzy jeszcze długo po realizacji.

Cena: od 19 zł/os.

Park trampolin

sala w parku trampolin z trampolinami i koszem

Przygoda w parku trampolin to potężna dawka dobrej zabawy dla miłośników sportu, którzy na co dzień nie mogą usiedzieć na lekcji. Pomieszczenie w całości wyłożone trampolinami i piankowymi basenami, pozwoli im się wyszaleć za wszystkie czasy. Skoki, salta, akrobacje, gra w kosza lub zbijaka – to wszystko da upust nagromadzonej energii i dostarczy chłopakom niezapomnianej frajdy.

Cena: od 25 zł/os.

Więcej pomysłów na prezent na Dzień Chłopaka dla kolegów z klasy znajdziecie na naszej stronie internetowej Prezentmarzen.com w zakładce Dzień Chłopaka.

Ania
Z wykształcenia filozof, co wiecznie dzieli włos na czworo, z zamiłowania blogerka z pasją do pisania. Prywatnie miłośniczka kosmetyków i świec zapachowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.