Pomysł na prezent urodzinowy dla taty

męska koszula, buty, pasek, zegarek i pędzel do golenia na drewnianym tle

Nie wiesz jaki prezent dla taty na urodziny wybrać? Sprawdź propozycje, które dla Ciebie przygotowaliśmy! Kurs warzenia piwa, nauka podstaw pilotażu, a może indywidualne szkolenie z jazdy OFF ROAD? Z nami na pewno znajdziesz wymarzony prezent urodzinowy dla taty!

Prezent urodzinowy dla taty

Jaki powinien być idealny prezent urodzinowy dla taty? Przede wszystkim praktyczny! Zapomnij jednak o śmiesznych kubkach, spinkach do mankietów czy jedwabnych krawatach, bo praktyczny prezent wcale nie musi być nudny! Postaw na niecodzienne warsztaty, kursy i szkolenia, które pozwolą tacie zdobyć nową wiedzę i umiejętności, odkrywać nowe pasje i rozwijać zainteresowania.

Warsztaty stolarskie

mężczyzna tnie drewno w warsztatcie

Warsztaty stolarskie to praktyczny prezent dla taty na urodziny, który pozwoli mu dowiedzieć się czym jest stolarstwo tradycyjne i nowoczesne oraz jak rozpocząć przygodę ze stolarstwem w domowych warunkach i warsztatach. W czasie trwających ok. 6 h zajęć tata pozna różne gatunki drewna i dowie się jak odpowiednio dobrać materiał do rodzaju przedmiotu, który zamierza wykonać. Pozna techniki i sposoby cięcia, nauczy się łączenia materiałów drewnianych, a także opanuje różne sposoby obróbki drewna oraz zgłębi tajniki wykańczania materiałów drewnianych za pomocą olejów, wosków i lakierów.

Kurs warzenia piwa

szklanka i kufel piwa na tle drewnianej beczki

Twój tata zawsze marzył o piwie własnej produkcji? Spełnij jego marzenia i pomóż mu zostać piwowarem! Kurs warzenia piwa to doskonała okazja do zdobycia wiedzy i umiejętności niezbędnych do samodzielnego przygotowania piwa. W czasie zajęć tata nauczy się zasad warzenia, doboru surowców i kompletowania sprzętu, a także przygotuje własne piwo, które odbierze z browaru po upływie czterech tygodni od zakończenia kursu. Każda butelka własnoręcznie przygotowanego piwa, posiada swój opis sensoryczny i parametry technologiczne.

Lot szkoleniowy samolotem

awionetka

Ciekawym prezentem dla taty na urodziny będzie również widokowy lot samolotem z nauką podstaw pilotażu. Przed lotem, tata zapozna się z budową samolotu oraz podstawowymi pojęciami z zakresu aerodynamiki i meteorologii, a także wspólnie z pilotem wykona wszystkie czynności przedlotowe. W czasie lotu zaś, będzie miał możliwość chwycić za stery samolotu i poczuć się jak prawdziwy pilot.

Dzień na jachcie – zajęcia z żeglarstwa

rejs jachtem

Twój tata lubi aktywny wypoczynek nad wodą? Podaruj mu na urodziny rejs jachtem, połączony ze szkoleniem żeglarskim! Zajęcia z żeglarstwa to kilkugodzinny rejs, podczas którego tata zdobędzie podstawową wiedzę z zakresu nawigacji, meteorologii, historii i tradycji żeglarskich, a także zapozna się z budową jachtu i weźmie udział w wykonywaniu podstawowych czynności żeglarskich. Szkolenie żeglarskie organizowane jest w kilkuosobowych grupach, co dodatkowo stwarza możliwość nawiązania nowych znajomości i przeżycia niezapomnianej żeglarskiej przygody. 

Szkolenie OFF ROAD 4×4

przeprawa samochodem terenowym przez rzekę

Jazda OFF ROAD to przygoda dla prawdziwych mężczyzn, którzy nie boją się fizycznej pracy, wody, piachu i błota. Indywidualne szkolenie OFF ROAD obejmuje komplet zagadnień teoretycznych i praktycznych związanych z poruszaniem się w terenie, właściwym wykorzystaniem napędów i obsługą pojazdów terenowych. W czasie kursu tata opanuje techniki jazdy pozwalające na pokonywanie stromych podjazdów, zjazdów i trawersów. Nauczy się jak powinien wyglądać prawidłowy przejazd przez przeszkody wodne, błotne i piaszczyste oraz jak radzić sobie w sytuacjach pozornie bez wyjścia.

Podaruj tacie na urodziny ciekawy i praktyczny prezent, pełen niezapomnianych wrażeń i emocji. Jeszcze więcej pomysłów na prezent urodzinowy dla taty znajdziesz na naszej stronie internetowej PREZENTMARZEN.COM.

Ania
Z wykształcenia filozof, co wiecznie dzieli włos na czworo, z zamiłowania blogerka z pasją do pisania. Prywatnie miłośniczka kosmetyków i świec zapachowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.