Podsumowanie miesiąca – styczeń 2019

laptop, kawa i słuchawki na łóżku widok z góry

Styczeń był dla nas czasem wytężonej pracy. Uzupełnialiśmy stany magazynowe po grudniu, intensywnie przygotowywaliśmy się do nadchodzących Walentynek, a także wprowadziliśmy do oferty 80 nowych produktów. Zapraszamy na krótkie podsumowanie minionego miesiąca.

Nowe produkty w ofercie

W styczniu nasza oferta prezentowa powiększyła się o 80 nowych produktów. Poniżej zamieszczamy pełną listę nowości z podziałem na lokalizacje.

Warszawa

Kraków

Poznań

Łódź

Katowice

Białystok

Brzeg Dolny

Bytom

Chorzów

Gliwice

Głogów

Gniezno

Grodzisk Wielkopolski

Jarocin

Koszalin

Leszno

Lubin

Mielec

Opalenica

Opole

Ostrów Wielkopolski

Siedlce

Świebodzin

Tychy

Zakopane

Prezentmarzeń w mediach

W styczniu wzmianki o Prezentmarzeń pojawiały się w mediach aż 33 razy. W sumie doczekaliśmy się 2 wejść radiowych i telewizyjnych3 publikacji drukowanych oraz 28 publikacji online. Szczegółową rozpiskę, gdzie w styczniu można było o nas poczytać zamieszczamy w infografice dostępnej do pobrania poniżej.

W lutym nie zamierzamy zwalniać tempa także bądźcie z nami. Zachęcamy też do bieżącego śledzenia nowości na naszej stronie internetowej Prezentmarzen.com oraz profilach na Facebooku i Instagramie.

Ania
Z wykształcenia filozof, co wiecznie dzieli włos na czworo, z zamiłowania blogerka z pasją do pisania. Prywatnie miłośniczka kosmetyków i świec zapachowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.