Podsumowanie miesiąca – październik 2017

laptop i dynia w kapeluszu

Październik był dla nas miesiącem wytężonej pracy. Otworzyliśmy dwa nowe punkty sprzedaży stacjonarnej, a nasza oferta powiększyła się o dwa nowe zestawy prezentowe i ponad 100 nowych produktów. Zapraszamy na krótkie podsumowanie minionego miesiąca.

Punkty sprzedaży

W październiku otworzyliśmy dwa nowe punkty sprzedaży stacjonarnej. Najpierw, 7 października 2017 r. otworzyliśmy wyspę Prezentmarzeń w Bydgoszczy w Galerii Pomorskiej. Nasze nowe stoisko stanęło na poziomie 0, tuż obok marketu Carrefour i sklepu Vision Express. Nieco później, 18 października 2017 r. otworzyliśmy sklep stacjonarny we Wrocławiu w nowej galerii CH Wroclavia. Sklep Prezentmarzeń zlokalizowany jest na parterze galerii, obok salonu PlusCyfrowyPolsat. Wejście do sklepu od ulicy Suchej.

Zestawy prezentowe Weekend dla dwojga

W październiku w naszej ofercie pojawiły się dwa nowe zestawy prezentowe – Weekend dla dwojga 2 dni/1 noc oraz Weekend dla dwojga 3 dni/2 noce. Zestawy zawierają pakiety pobytowe dla dwóch osób realizowane w 29 hotelach w Polsce, zlokalizowanych w górach lub nad morzem.  Zestawy dostępne są na stronie Prezentmarzeń. W listopadzie trafią również do punktów sprzedaży stacjonarnej w galeriach handlowych w całym kraju.

Nowe produkty w ofercie

W październiku w naszej ofercie pojawiło się ponad 100 nowych produktów. Poniżej przedstawiamy listę nowości z podziałem na lokalizacje.

Warszawa

Wrocław

Kraków

Poznań

Gdańsk

Lublin

Białowieża

Bydgoszcz

Brzeźno

Gorzów Wielkopolski

Jarocin

Konstancin-Jeziorna

Koszalin

Radom

Zakopane

Zielona Góra

Listopad zapowiada się równie intensywnie, także bądźcie z nami. Zachęcamy również do bieżącego śledzenia nowości pojawiających się w naszej ofercie na stronie Prezentmarzen.com w zakładce Nowości.

Ania
Z wykształcenia filozof, co wiecznie dzieli włos na czworo, z zamiłowania blogerka z pasją do pisania. Prywatnie miłośniczka kosmetyków i świec zapachowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.