Podsumowanie miesiąca – kwiecień 2019

kobiecie miejsce pracy z laptopem widok z góry

Kwiecień był dla nas czasem wytężonej pracy. Wprowadziliśmy do oferty blisko 120 nowych produktów, zaktualizowaliśmy ulotki na stoiska, a także byliśmy obecni w aż 30 publikacjach w prasie i mediach. Zapraszamy na krótkie podsumowanie minionego miesiąca!

Nowe produkty w ofercie

W kwietniu nasza oferta prezentowa powiększyła się o blisko 120 nowych produktów! Poniżej zamieszczamy pełną listę nowości z podziałem na lokalizacje.

Warszawa

Wrocław

Kraków

Poznań

Łódź

Trójmiasto

Katowice

Lublin

Bednary

Białystok

Bielsko-Biała

Bydgoszcz

Częstochowa

Kalisz

Kamień Śląski

Kazimierz Dolny

Kołobrzeg

Koszalin

Krynica–Zdrój

Legnica

Lubin

Mielec

Płock

Radom

Rozalin

Rzeszów

Tarnowskie Góry

Toruń

Włocławek

Zakopane

Wiele lokalizacji

Prezentmarzeń w mediach

W kwietniu wzmianki o Prezentmarzeń pojawiały się w mediach aż 30 razy. W sumie doczekaliśmy się 2 wejść radiowych i telewizyjnych, 2 publikacji drukowanych oraz 26 publikacji online. Szczegółową rozpiskę, gdzie można było o nas poczytać w kwietniu, zamieszczamy w infografice dostępnej do pobrania poniżej.

W maju nie zamierzamy zwalniać tempa także bądźcie z nami. Zachęcamy też do bieżącego śledzenia nowości na naszej stronie internetowej Prezentmarzen.com oraz profilach na Facebooku i Instagramie.

Ania
Z wykształcenia filozof, co wiecznie dzieli włos na czworo, z zamiłowania blogerka z pasją do pisania. Prywatnie miłośniczka kosmetyków i świec zapachowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.