Podsumowanie miesiąca – grudzień 2018

notes, kawa, okulary i laptop na białym tle widok z góry

Grudzień był dla nas czasem wytężonej pracy. Otworzyliśmy nowy punkt sprzedaży stacjonarnej, wprowadziliśmy do oferty blisko 100 nowych produktów i pobiliśmy kolejne rekordy sprzedaży. Zapraszamy na krótkie podsumowanie minionego miesiąca!

Nowy punkt sprzedaży

wyspa prezentmarzeń w pruszkowie

W minionym miesiącu na prezentowej mapie Polski pojawił się nowy punkt sprzedaży stacjonarnej. Tym razem stoisko Prezentmarzeń stanęło w  centrum handlowym Nowa Stacja Pruszków. Znajdziecie nas na parterze, w pobliżu takich sklepów jak Jysk i Carrefour.

Nowe produkty w ofercie

W grudniu nasza oferta prezentowa powiększyła się o blisko 100 nowych produktów. Poniżej przedstawiamy pełną listę nowości z podziałem na lokalizacje.

Warszawa

Wrocław

Kraków

Poznań

Trójmiasto

Lublin

Bydgoszcz

Chojnice

Giżycko

Głogów

Grodzisk Wielkopolski

Kalisz

Katowice

Legnica

Leszno

Łagów

Opole

Płock

Puławy

Radawa

Radom

Rumia

Skwierzyna

Szklarska Poręba

Warka

Zakopane

OPEN

Prezentmarzeń w mediach

W grudniu wzmianki o Prezentmarzeń pojawiały się w mediach aż 145 razy. W sumie doczekaliśmy się 25 wejść radiowych i telewizyjnych, 60 publikacji drukowanych oraz 60 publikacji online. Szczegółową rozpiskę, gdzie w grudniu można było o nas poczytać zamieszczamy w infografice dostępnej do pobrania poniżej.

W styczniu nie zamierzamy zwalniać tempa także bądźcie z nami. Zachęcamy też do bieżącego śledzenia nowości na naszej stronie internetowej Prezentmarzen.com oraz profilach na Facebooku i Instagramie.

Ania
Z wykształcenia filozof, co wiecznie dzieli włos na czworo, z zamiłowania blogerka z pasją do pisania. Prywatnie miłośniczka kosmetyków i świec zapachowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.