Mechanik: konfrontacja – megalikwidator Statham

Trudno wyobrazić sobie Jasona Stathama w innej roli niż bezwzględnego, a jednocześnie perfekcyjnie profesjonalnego zabójcy. Tym razem również nie zawiódł swoich fanów. Jako odtwórca głównej roli Arthura Bishopa wciela się w rolę perfekcyjnego likwidatora, który po latach che przejść na “zasłużoną” emeryturę. Jednak branża, w której główny bohater zwykł “pracować” nie należy do najłatwiejszych, tak również odejście na emeryturę nie jest takie proste, a czasem wręcz niemożliwe. Dodatkowo, popełnia jeden podstawowy błąd morderców do wynajęcia – wiąże się z boguduchawinną kobietą, która uprowadzona staje się kartą przetargową do wykonania niezwykle trudnych misji. Ale czego się przecież nie robi dla miłości. Zresztą, słowo niemożliwe nie istnieje w słowniku głównego bohatera, a aparycja samego aktora zdaje się to potwierdzać.

Zapraszamy do najlepszych kin w Polsce na końcowowakacyjny seans filmu akcji z Jasonem Stathamem w roli głównej i w reżyserii kwartetu reżyserskiego: Tony Mosher, Philip Shelby, Rachel Long, Brian Pittman. Emocje gwarantowane!

Marcin
Fotografia, sport i podróże to tylko kilka jego pasji. Artykuły spod jego palców to dopracowane twory, które wnoszą wiele nowych informacji. Wydaje się, że magister od fikołków i masażysta nie jest w stanie stworzyć dobrego tekstu. Może i prawda... Sami oceńcie. Gwiazdy mówią, że jest on błyskotliwy, ale to tylko gwiazdy, wbrew pozorom one nie są wysokich lotów intelektualnych :)

2 thoughts on “Mechanik: konfrontacja – megalikwidator Statham

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.