Jak wygląda jazda Lamborghini?

białe lamborghini widok z przodu

Jazda Lamborghini to jeden z najczęściej wybieranych prezentów motoryzacyjnych. Zobacz jak wygląda jazda Lamborghini za kierownicą i na fotelu pasażera oraz jak przebiega droga od zakupu do realizacji.

Jazda Lamborghini – za kierownicą czy w fotelu pasażera?

Jazdę Lamborghini można zrealizować za kierownicą, bądź na fotelu pasażera. Podczas jazdy za kierownicą uczestnikowi towarzyszy instruktor siedzący na miejscu pasażera, który czuwa nad bezpieczeństwem przejazdu i w razie potrzeby udziela wskazówek ułatwiających pokonanie toru. W przypadku jazdy jako pasażer zaś, to uczestnik zajmuje miejsce pasażera, a za kierownicą zasiada doświadczony kierowca wyścigowy, który zadba by w czasie przejazdu zaprezentować wszystkie możliwości jezdne auta.

białe lamborghini widok z tyłu

Od zakupu do realizacji

Kiedy już wybraliśmy, czy chcemy zrealizować jazdę Lamborghini za kierownicą czy jako pasażer i dokonaliśmy zakupu jazdy w wybranej lokalizacji, przechodzimy do procesu rezerwacji. Jazdy Lamborghini realizowane są w wyznaczonych terminach, podczas całodniowych eventów motoryzacyjnych. Terminy eventów na dany sezon są z góry wyznaczone przez organizatora.  Wybieramy więc najbardziej dogodny dla siebie termin realizacji i dokonujemy rezerwacji, zachowując minimum 14 dni wyprzedzenia. W umówionym dniu stawiamy się na torze wyścigowym i udajemy się do punktu rejestracji uczestników. Każdy z uczestników, którzy wykupili jazdę w danym terminie ma wyznaczoną swoją kolej przejazdu. Dzięki temu, że jazdy odbywają się indywidualnie na zamkniętym torze, nie ma ryzyka spowodowania kolizji z innym autem. W oczekiwaniu na swoją kolej, można obserwować przejazdy pozostałych uczestników. Przed jazdą każdy uczestnik przechodzi krótkie szkolenie, podczas którego zapoznaje się z zasadami bezpieczeństwa oraz regułami obowiązującymi na torze. Ostatnim etapem realizacji jest już oczywiście sama jazda, podczas której przeżyjesz niezapomniane emocje.

Jazdę Lamborghini zrealizujesz na 19 torach wyścigowych w całej Polsce. Wszystkie dostępne lokalizacje znajdziesz na Prezentmarzen.com.

Ania
Z wykształcenia filozof, co wiecznie dzieli włos na czworo, z zamiłowania blogerka z pasją do pisania. Prywatnie miłośniczka kosmetyków i świec zapachowych.

One thought on “Jak wygląda jazda Lamborghini?

  1. O jeździe lambo słyszałem tylko jedną rzecz, że na dowolnym biegu ma nadmoc. Czy to prawda? Czy wciśnięcie pedału gazu zbyt mocno zawsze skończy się “bączkami”?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.