Jak kupić bilet rodzinny do Energylandii?

kasy do parku rozrywki energylandia

Zbliża się czerwiec, a wraz z nim sezon wakacyjny i czas rodzinnych wyjazdów. Co roku w tym okresie ogromnym powodzeniem cieszy się Energylandia – największy rodzinny park rozrywki w Polsce. Jak kupić bilet rodzinny do Energylandii i gdzie kupić go taniej?

Bilet rodzinny do Energylandii

Park rozrywki Energylandia nie ma w ofercie biletów rodzinnych. Bilet wstępu dla każdego członka rodziny trzeba kupić osobno, pamiętając przy tym, że dzieci powyżej 140 cm wzrostu są już liczone jak osoby dorosłe i muszą posiadać bilet normalny. Bilet ulgowy przysługuje jedynie dzieciom poniżej 140 cm wzrostu, a dzieci do 3 roku życia wchodzą do parku za symboliczne 1 zł.

Dostępne rodzaje biletów:

 • Bilet dla dzieci poniżej 3 roku życia – 1 zł
 • Bilet ulgowy dla dzieci do 140 cm wzrostu – 79 zł
 • Bilet normalny dla dorosłych i dzieci powyżej 140 cm wzrostu – 129 zł
 • Bilet ulgowy dwudniowy dla dzieci do 140 cm wzrostu – 139 zł
 • Bilet normalny dwudniowy dla dorosłych i dzieci powyżej 140 cm wzrostu – 229 zł

* Podane ceny obowiązują do 27 października 2019 roku. Po tym terminie cennik może ulec zmianie. Zmiana cen biletów może wiązać się z koniecznością dopłaty różnicy.

Dlaczego warto kupić bilet do Energylandii w Prezentmarzeń?

Bilety wstępu do rodzinnego parku rozrywki Energylandia można kupić na stronie internetowej parku, bezpośrednio w kasie lub w serwisie Prezentmarzeń. Dlaczego warto kupić bilety do Energylandii właśnie w Prezentmarzeń? Bo tylko u nas przy zakupach powyżej 150 zł, otrzymujesz bon o wartości 30 zł na kolejne zakupy.

Kupując bilety do Energylandii w Prezentmarzeń, pamiętaj by najpóźniej na 7 dni przed planowaną wizytą w parku skontaktować się z naszym działem rezerwacji, celem wymiany vouchera Prezentmarzeń na bilety wstępu do Energylandii.

Ania
Z wykształcenia filozof, co wiecznie dzieli włos na czworo, z zamiłowania blogerka z pasją do pisania. Prywatnie miłośniczka kosmetyków i świec zapachowych.

9 thoughts on “Jak kupić bilet rodzinny do Energylandii?

  1. Cały dzień zabawy i można korzystać ze wszystkich atrakcji do woli – jakby podzielić cenę biletu przez ilość przejazdów, okazałoby się, że to wcale nie tak drogo 😉 Raz na jakiś czas zdecydowanie można sobie pozwolić 🙂 Warto, bo przeżycia są niezapomniane!

   1. Do woli?Tak tylko czekając w kolejkach do każdej atrakcji po 30 minut a godziny otwarcia 10-18 to 8 godzin, czyli po raz na 16 atrakcjach.

    1. Długość kolejek i czas oczekiwania nie są stałe i zależą od atrakcji oraz terminu, w którym zdecydujemy się odwiedzić park. Ekstremalne atrakcje cieszą się zwykle największym zainteresowaniem, więc jak ktoś nastawia się tylko na nie, musi liczyć się z tym, że chętnych będzie sporo. Jeśli komuś zależy na krótszych kolejkach, warto wybrać się do Energylandii w środku tygodnia, najlepiej poza sezonem wakacyjnym. Gwarantujemy, że kolejki będą znacznie mniejsze niż w wakacyjne weekendy. Ostatecznie przeliczając cenę biletu na te 16 atrakcji i tak wychodzi zaledwie 7,5 zł za jeden przejazd. To nie dużo biorąc pod uwagę wrażenia i emocje jakich można doświadczyć.

     1. Mam 2 dzieci w wieku 2 i 4 łatka byliśmy ostatnio w energylandii i powiem szczerze z tak małymi dziećmi mogliśmy skorzystać tylko z atrakcji dla nich gdyż gdy mąż zdecydował się na przejażdżkę dragonem to dzieci zaczęły mi płakać stały się rozdrażnione więc szczerze mówiąc jadąc z 2 małych dzieci za bilety nas wyszło 330 czy 340 zł za tą cenę po prostu nas bardziej zmęczyło to wszystko niż rozerwało ale np za 200zł pojechalibyśmy jeszcze raz . Może jeszcze kiedyś pojedziemy ale dopiero jak dzieci podrosną 🙂

    2. Nie na każdej atrakcji w tym samym czasie są tak samo długie kolejki. Jeśli na jednej jest długa kolejka to idę na następną gdzie jest mniejsza. Bez przesady, byłam i tragedii nie ma.

  1. W Energylandii jest wiele atrakcji przeznaczonych również dla maluszków poniżej 3 roku życia. Znajdą je Państwo w strefie Bajkolandia stworzonej specjalnie z myślą o najmłodszych gościach parku 🙂

   1. Wspaniale ze własciciele to Polacy i oby wiecej takich miejsc na mapie Polski ,super miejsce dopiero sie wybieram z rodziná z północy Polski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.