Polska premiera filmu Huragan już 13 kwietnia!

plakat filmu huragan 2018

Skok na 600 milionów dolarów, wyścig z czasem i spektakularne efekty specjalne, a to wszystko w oku najpotężniejszego huraganu jaki nawiedził Stany Zjednoczone!

Huragan – zobacz jak porywa 600 mln dolarów

Do Stanów Zjednoczonych zbliża się potężny huragan, który z łatwością porywa samochody, domy i kontenerowce. Tego samego dnia do skarbca w położonej na wybrzeżu bazy wojskowej trafia 600 milionów dolarów w gotówce. Pod osłoną zrywającego się żywiołu, doskonale zorganizowana grupa przestępcza napada na placówkę militarną i próbuje dostać się do zamkniętych w sejfie pieniędzy. Jedyną osobą, która zna kod jest agentka rządowa Casey (Maggie Grace). Kobieta zrobi wszystko, by pieniądze nie wpadły w niepowołane ręce. Z pomocą przychodzą jej specjalista od huraganów – Will (Toby Kebbell) oraz jego brat Breeze. Ponad 25 lat temu mężczyźni przeżyli równie potężną wichurę, która zrównała ich rodzinne miasto z ziemią. Teraz przyszedł czas na rewanż. Rozpoczyna się emocjonująca walka w oku kataklizmu i wyścig, w którym liczy się każda sekunda.

Huragan, nowy film akcji reżysera Szybkich i wściekłych – Roba Cohena, w kinach już od 13 kwietnia. W rolach głównych zobaczymy gwiazdy hitów: UprowadzonaMaggie Grace, Czysta krewRyan Kwanten, Kong: Wyspa CzaszkiToby Kebbell oraz Gra o tronRalph Ineson. Zapraszamy do kin!

Ania
Z wykształcenia filozof, co wiecznie dzieli włos na czworo, z zamiłowania blogerka z pasją do pisania. Prywatnie miłośniczka kosmetyków i świec zapachowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.