e-Gazele Biznesu 2018 – zajęliśmy I miejsce w województwie lubelskim!

I miejsce dla emotivo prezentmarzeń w rankingu e-gazele biznesu 2018

Nagrody e-Gazele Biznesu 2018 zostały przyznane! Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza firma została wybrana najszybciej rozwijającą się firmą e-commerce w województwie lubelskim!

e-Gazele Biznesu 2018

W czwartek, 22 listopada 2018 r, po raz kolejny już odbyła się gala e-Gazele Biznesu organizowana przez redakcję magazynu Puls Biznesu. Jednym z założeń rankingu jest pokazanie ludzi stojących za polskim handlem internetowym i nagrodzenie najlepszych. Nagrody przyznawane są najbardziej dynamicznie rozwijającym się małym i średnim firmom z branży e-commerce, a e-Gazelą Biznesu może zostać każda firma zajmująca się handlem w internecie, która w latach 2016-17 odnotowała wzrost przychodów ze sprzedaży i wykazała zysk w 2017 r.

I miejsce dla Emotivo w województwie lubelskim

Firma Emotivo, właściciel marki Prezentmarzeń, została w tym roku wybrana najszybciej rozwijającą się firmą e-commerce w województwie lubelskim. Nasza firma obecna była już w rankingu, otrzymując wyróżnienia przez ostatnie trzy lata z rzędu. W tym roku osiągnęliśmy kolejny sukces i wybiliśmy się wyprzedzając konkurencję i zajmując od razu I miejsce w województwie.

Poniżej krótka fotorelacja z gali wręczenia nagród.

nagroda za I miejsce w województwie lubelskim dla emotivo w rankingu e-gazele biznesu

Ania
Z wykształcenia filozof, co wiecznie dzieli włos na czworo, z zamiłowania blogerka z pasją do pisania. Prywatnie miłośniczka kosmetyków i świec zapachowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.