Dziedzictwo. Hereditary – premiera już 22 czerwca!

dziedzictwo hereditary premiera 22 czerwca

Nowe dzieło producenta Czarownicy i Split. Sensacja Festiwalu w Sundance. Film okrzyknięty najstraszniejszym horrorem ostatnich lat! Dziedzictwo. Hereditary w kinach już od 22 czerwca!

Dziedzictwo. Hereditary – premiera już 22 czerwca 2018

Śmierć Ellen, seniorki rodziny Grahamów, nie była dla nikogo zaskoczeniem. Jednak to, co nastąpiło po niej, dla wszystkich było szokiem. Wkrótce po pogrzebie, rodzina Annie (córki Ellen) zaczyna doświadczać niepokojących zjawisk. Początkowo tłumaczy je sobie żałobą i przemęczeniem, wkrótce jednak staje się jasne, że babcia Graham zostawiła po sobie więcej niż tylko słodko-gorzkie wspomnienia. Co wydarzyło się w  życiu Ellen, że teraz jej bliscy muszą za to zapłacić? Jak się okazuje, rodzina Grahamów skrywa wiele sekretów i niewypowiedzianych żalów, które teraz zaczynają wychodzić na jaw, a odkrycie prawdy nikomu nie przyniesie spokoju…

Dziedzictwo. Hereditary to pełnometrażowy debiut reżysera Ariego Astera. Jedną z najmocniejszych stron filmu jest świetna gra aktorska. W rolach głównych zobaczymy tu m.in. Toni Collette, Gabriel Byrne i Alexa Wolffa. Warto też dodać, że film posiada polski akcent – autorem fantastycznych zdjęć jest bowiem polski operator Paweł Pogorzelski.

Premiera filmu już 22 czerwca 2018. Zapraszamy do najlepszych kin w Polsce.

Ania
Z wykształcenia filozof, co wiecznie dzieli włos na czworo, z zamiłowania blogerka z pasją do pisania. Prywatnie miłośniczka kosmetyków i świec zapachowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.