Co kupić na baby shower? Prezent dla przyszłej mamy

prezent dla przyszłej mamy na baby shower

Przyjęcia baby shower cieszą się w Polsce coraz większą popularnością. Nie da się ukryć, że oprócz wspólnego świętowania i dobrej zabawy, głównym celem baby shower jest obsypanie przyszłej mamy upominkami. Zwykle są to upominki dla maluszka w postaci ubranek czy zabawek. Warto jednak pomyśleć również o prezencie, który kobieta w ciąży będzie mogła wykorzystać sama. Co kupić na baby shower jako prezent dla przyszłej mamy?

Prezent dla przyszłej mamy na baby shower

Wśród najczęściej wybieranych prezentów na baby shower dominują praktyczne przemioty przydatne przy karmieniu, przewijaniu i pielęgnacji maluszka. I choć niewątpliwie są one bardzo przydatne, to jednak nie można zapominać, że kobieta w ciąży nie jest tylko mamą. Wciąż pozostaje przede wszystkim kobietą. Dlatego warto zadbać by wśród pieluszek, śpioszków, butelek i laktatorów, znalazł się również prezent, który sprawi przyszłej mamie prawdziwą przyjemność.

Sesja zdjęciowa z brzuszkiem

sesja zdjęciowa dla kobiety w ciąży

Sesja zdjęciowa z brzuszkiem to idealny pomysł na prezent dla przyszłej mamy. Pozwoli uwiecznić na zdjęciach ten niezwykły czas oczekiwania, w którym kształtuje się silna i nierozerwalna więź matki i dziecka. Fotografie, które powstaną jako efekt sesji będą wspaniałą pamiątką dla całej rodziny, w tym również mającego się narodzić maluszka.

Sesja noworodkowa

śpiący noworodek na drewnianym łóżeczku

Pięknym prezentem na baby shower będzie również sesja noworodkowa. Młodzi rodzice zawsze chętnie uwieczniają na zdjęciach swoje maleństwo, by mieć pamiątkę z pierwszych wspólnych chwil. Profesjonalna sesja zdjęciowa pomoże im zachować wspomnienia na dłużej, a piękne fotografie dziecka staną się cenną rodzinną pamiątką.

Kurs chustowania

młoda kobieta nosi dziecko w chuście i czyta książkę

Kurs chustowania to doskonały pomysł na prezent, który ułatwi życie każdej świeżo upieczonej mamy. Chustonoszenie uwalnia ręce, dzięki czemu rodzic może sprzątać, gotować czy robić zakupy, cały czas zapewniając swojemu dziecku poczucie bliskości i bezpieczeństwa. Profesjonalny doradca chustonoszenia nie tylko podpowie jaką chustę wybrać i nauczy różnych metod wiązania, ale też odpowie na wszystkie nurtujące pytania.

Relaks w SPA

kobieta w ciąży relaksuje się w salonie spa

Dobrym pomysłem na prezent dla kobiety w ciąży będzie też dzień w SPA. Coraz więcej salonów oferuje specjalne pakiety zabiegów dedykowanych przyszłym mamom. Są one w pełni bezpieczne dla zdrowia i rozwoju nienarodzonego dziecka. Taki prezent nie tylko zadba o wygląd i dobre samopoczucie ciężarnej. Pomoże też pozbyć się obrzęków i dolegliwości bólowych, które często towarzyszą ciąży.

Oczekiwanie na narodziny dziecka to ważny czas w życiu kobiety. Przyjęcie baby shower jest dobrym sposobem na okazanie przyszłej mamie wsparcia. Miłe prezenty, wspólna wymiana doświadczeń, ciepłe słowa i zwykła życzliwa obecność, na pewno pozwolą jej poczuć się pewniej w nowej roli i sprawią, że ten czas stanie się niezapomniany.

Ania
Z wykształcenia filozof, co wiecznie dzieli włos na czworo, z zamiłowania blogerka z pasją do pisania. Prywatnie miłośniczka kosmetyków i świec zapachowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.