Black Friday z Prezentmarzeń

black friday promocja online 50% zwrotu w prezentmarzen.com

Zaczynamy Black Friday! Sprawdź jakie promocje przygotowaliśmy dla Ciebie w sklepie online oraz w naszych punktach stacjonarnych. Pomyśl wcześniej o prezentach świątecznych dla bliskich i oszczędzaj nawet do 50%!

Promocje na Black Friday

Black Friday to dzień promocji, obniżek i wyprzedaży w sklepach internetowych i stacjonarnych. Zwyczaj ten został zaczerpnięty ze Stanów Zjednoczonych i z roku na rok cieszy się w Polsce coraz większą popularnością. W tym roku Czarny Piątek przypada na dzień 23 listopada. Z tej okazji również i my przygotowaliśmy dla Was specjalne promocje!

Sklep internetowy Prezentmarzen.com

W piątek 23 listopada 2018 r. w naszym sklepie internetowym Prezentmarzen.com odbędzie się akcja 50% zwrotu. Na czym będzie polegać promocja i co należy zrobić aby z niej skorzystać? Wystarczy, że zamówisz dwa dowolnie wybrane prezenty z naszej oferty, wpiszesz w koszyku kod rabatowy: blackfriday i opłacisz zamówienie za pośrednictwem szybkich płatności PayU, a my zwrócimy Ci 50% zapłaconej kwoty (dla zamówień do 1000 zł lub 500 zł dla zamówień powyżej 1000 zł). Zwrot otrzymasz na elektroniczną kartę podarunkową Prezentmarzeń, którą potem możesz wykorzystać w naszym sklepie. Maksymalna kwota zwrotu to 500 zł.

Punkty stacjonarne Prezentmarzeń

Promocja 50% zwrotu obowiązuje tylko w sklepie online, ale przy zakupach stacjonarnych w Czarny Piątek również możesz liczyć na rabat. Tego dnia we wszystkich naszych punktach stacjonarnych przygotowaliśmy dla Was promocje 20% na wszystkie zestawy prezentowe.

Black Friday to doskonała okazja by zakupić już prezenty mikołajkowe i świąteczne dla bliskich. Odwiedź dzisiaj naszą stronę internetową PREZENTMARZEN.COM lub jeden z naszych punktów stacjonarnych i pozwól sobie na więcej!

Ania
Z wykształcenia filozof, co wiecznie dzieli włos na czworo, z zamiłowania blogerka z pasją do pisania. Prywatnie miłośniczka kosmetyków i świec zapachowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.