41 dni nadziei – w kinach od 6 lipca 2018!

plakat z filmu 41 dni nadziei

Nowy film twórcy Everestu! Oparta na faktach historia wielkiej miłości w walce z potężnym żywiołem. Znana z serialu Wielkie kłamstewka Shailene Woodley oraz bohater Zanim się pojawiłeśSam Claflin w zrealizowanym z rozmachem dramacie 41 dni nadziei. W kinach już od 6 lipca!

41 dni nadziei. Miłość jest potężnym żywiołem

Tami i Richard to dwoje szaleńczo zakochanych młodych żeglarzy, którzy wyruszają w rejs przez Pacyfik do odległej o tysiące kilometrów Kalifornii. Spokojną podróż przerywa tropikalny sztorm, który niespodziewanie zmienia się w potężny huragan – jeden z najbardziej katastrofalnych w historii ludzkości. Ich jacht w starciu z żywiołem nie ma żadnych szans. Kiedy w łódź uderza ogromna fala, Tami traci przytomność, a gdy ją odzyskuje okazuje się, że łódź jest w ruinie. Połamane maszty, silnik i radionadajnik zostały uszkodzone, a Richard jest ciężko ranny i nie jest w stanie żeglować… Nie mogąc liczyć  na pomoc z zewnątrz, bez cienia szans na ratunek, Tami musi znaleźć w sobie siłę, odwagę i determinację by na pokładzie roztrzaskanego jachtu przepłynąć ocean i ocalić ukochanego mężczyznę.

Film w reżyserii Baltasara Kormakura będzie miał swoją polską premierę już 6 lipca 2018 r. Serdecznie zapraszamy do najlepszych kin w Polsce!

Ania
Z wykształcenia filozof, co wiecznie dzieli włos na czworo, z zamiłowania blogerka z pasją do pisania. Prywatnie miłośniczka kosmetyków i świec zapachowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.