Blob Jump

3611

Blob Jump - jak to działa?

Blobbing to rodzaj aktywności nad wodą, która przynosi każdemu uczestnikowi mnóstwo radości. Blob jump to nic innego jak skok do wody z wodnej trampoliny. Uczestnik znajduje się na końcu nadmuchanej poduszki powietrznej i jest wyrzucany do wody w momencie, kiedy inni uczestnicy wskakują na poduszkę z platformy po przeciwległej stronie. Poduszka, o której mowa mierzy 10 metrów długości i potrafi wznieść uczestnika na wysokość kilku metrów wzwyż!

Ekstremalne emocje i fantastyczna zabawa!

Blob Jump to przede wszystkim fantastyczna zabawa i forma rozrywki nad otwartymi wodami. Zdecyduj się zasiąść na końcu powietrznej poduszki, by tuż za chwilę katapultować w powietrze i wpaść do wody! To fenomenalna atrakcja adresowana dla każdego, kto choć trochę ceni sobie świetną zabawę, która dostarcza odrobiny adrenaliny i niezapomnianych wrażeń.

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Ocena atrakcji

5/5

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Czas trwania

  1 skok.

 • Pogoda

  Prezent sezonowy realizowany w miesiącach maj - wrzesień. Niekorzystne warunki atmosferyczne mogą uniemożliwić realizację, wówczas rezerwujemy kolejny dogodny termin.

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy strój kąpielowy oraz ręcznik.

 • Wymagania

  Podstawowa umiejętność pływania. Uczestnicy poniżej 18 roku życia muszą posiadać zgodę opiekunów. Rezerwacji należy dokonać na 7 dni przed planowaną realizacją.

 • Informacje dodatkowe

  Blob Jump w sezonie 2016 roku będzie dostępny w okolicy Lublina. O dokładnej lokalizacji poinformujemy wkrótce.

#Dominik

Zrobiłem weekendowy wypad dla całej rodzinki :) Było super dzieciaki się wyszalały, a ja z żoną również miałem spory ubaw :)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product