Trening Base Jumping – Wingsuit Training Camp – Birdman Wingsuit

Wingsuit (Base Jumping) to najniebezpieczniejszy i najbardziej szalony sport ekstremalny na świecie! Wyobraź sobie, że stajesz na krawędzi wysokiego urwiska, skaczesz w otchłań, rozpościerasz ręce i nogi i… Lecisz! Szybujesz w przestworzach jak niczym nieskrępowany ptak! Marzenie wielu dostępne dla niewielu. Ale pamiętaj wszystko jest w życiu możliwe. Spełniaj swoje marzenia.

Wingsuit to wymagający sport. Najważniejsze w nim jest doświadczenie nabyte podczas swobodnych lotów w trakcie indywidualnych skoków spadochronowych. A poza tym konieczne jest posiadanie specjalnego kombinezonu szytego na miarę. Dzięki odpowiednio wyprofilowanym elementom kostiumu i membranom, które rozpościerają się pomiędzy rozłożonym ramionami i nogami ciało skoczka przekształca się w płaszczyznę nośną pozwalającą na zmniejszenie prędkości opadania przy jednoczesnym zwiększeniu prędkości poziomej. A czym się steruje? Odpowiednie ułożenie nóg i bioder nadaje prędkości. Ramiona i ułożenie całego ciała odpowiadają za utrzymanie obranego kierunku. Brzmi skomplikowanie? I takie jest. Lotami wingsuit rządzą prawa i reguły wypracowywane prze ostatnie kilkanaście lat, które chcącym latać mogą przekazać jedynie wykwalifikowani instruktorzy. Po co to wszystko? Doświadczeni wingsuiterzy potrafią utrzymać się w fazie lotu ślizgowego przez około 3 minuty pokonując w tym czasie nawet 7km. Prędkości podczas takiego lotu są tak duże, że aby bezpiecznie wylądować trzeba skorzystać ze specjalnie przygotowanego do tego celu spadochronu.

Co zrobić aby latać? Głównym warunkiem do tego aby przystąpić do pierwszego treningu base jumping pod okiem certyfikowanego trenera jest udokumentowane wykonanie minimum 500 skoków na wolne otwarcie lub minimum 200 skoków na wolne otwarcie w ostatnich 18 miesiącach. Są to wymagania Amerykańskiego Stowarzyszenia Spadochronowego bezwzględnie przestrzegane na całym świecie.

Spełniasz powyższe warunki? Świetnie! Zadzwoń do nas a my przekażemy Cię do zaprzyjaźnionych z nami certyfikowanych trenerów wingsuit działających na terenie naszego kraju.

Nie spełniasz wymagań pierwszego szkolenia wingsuit? Nie martw się! Określ swój cel i działaj! Skoczkowie wingsiut wyznają prostą zasadę: Jeśli chcesz robić to co my musisz zacząć od początku! Zacznij od skoków tandemowych. Zapisz się na Szkolenie Spadochronowe AFF. Nabieraj doświadczenia skacząc indywidualnie! Dokumentuj swoje poczynania i zgłoś się do nas! Pamiętaj wszystko jest w życiu możliwe. Spełniaj swoje marzenia!

Zadzwoń

691-421-751

 

Lokalizacja

Ustalana indywidualnie

Dostawa

Kurier DPD

Poczta Polska

Paczkomaty

10zł

20zł

1zł

 • Ważność Vouchera

  365 dni

 • Lokalizacja

  ustalana indywidualnie (Polska, Anglia, Hiszpania)

 • Czas trwania

  zależnie od lokalizacji. Od 2 do 4 dni

 • Pogoda

  zależne od pogody, sezon letni

 • Informacje dla oglądających

  w szkoleniu może brać tylko osoba zakwalifikowana do szkolenia

 • Obowiązujący strój

  istnieje możliwość wypożyczenia odpowiedniego stroju

 • Wymagania

  Oddanych 500 skoków spadochronowych na wolne otwarcie lub 200 skoków spadochronowych na wolne otwarcie w ostatnich 18 miesiącach

 • Dodatkowe informacje

  brak

 

Brak zapisanych pytań do produktu.Social Media
Płatności
pageInfo