Jazda Audi R8 V8 vs Nissan GT-R – Tor Poznań

 Nissan GTR, to zdecydowanie wizytówka japońskiej marki. To pierwszy powód przemawiający za tym, by zasiąść za kierownicą auta, które zajmuje czołowe miejsce w klasyfikacji najszybszych, seryjnie produkowanych aut na świecie! Dla koneserów motoryzacyjnych przeżyć istotne będą zapewne parametry auta, które przekładają się na jego niesamowite osiągi. Silnik V6 Twin Turbo 3,8 l. o mocy 588 KM umożliwia osiągnięcie maksymalnej prędkości, wynoszącej 310 km/h. Natomiast do przekroczenia pierwszej setki na liczniku potrzebuje jedynie 3,5 s.!

Proponujemy pasjonujący pojedynek prawdziwych gigantów w kategorii supersamochodów! Do rywalizacji z Nissanem GTR stanie Audi R8! Niemiecka produkcja zadziwia przede wszystkim designem, nowoczesnym wykończeniem, wnętrzem z klasą i prawdziwie sportowym wizerunkiem. Pod maską Audi R8 znajduje się silnik V8 4,2 l. o mocy 430 KM. Pierwsza setka pojawia się na zegarach zaledwie po upłynięciu 4,6 s.!

Jazda Audi R8 vs Nissan GTR to niepowtarzalna okazja, by zostać kierowcą tych rewelacyjnych supersamochodów! Po przeszkoleniu z zasad bezpieczeństwa oraz omówieniu charakterystyki każdego z aut, udasz się na przejażdżkę po głównej pętli na torze Poznań!

    Audi R8 Nissan GTR
  Moc 430 KM 588KM
  Przyśpieszenie 0 - 100 4,6 s. 3,5 s.
  Pojemność (cm3) 4163 3800
  Silnik 4.2 l V8 V6 Twin Turbo 3,8 l
  Napęd na cztery koła 4WD
  V-max 302 km/h 310 km/h
  Skrzynia biegów 6-biegowa 6-biegowa sekwencyjna
   
   

Zagospodarowany na miejscu starych pasów lotniska Ławica – Tor Poznań, jest największym (dł. 4083 m) torem wyścigowym w Polsce o nawierzchni asfaltowej, w którego skład wchodzi także 1480-metrowy tor kartingowy. Należący do Automobilklubu Wielkopolskiego obiekt, stanowi miejsce wyścigów motocyklowych i samochodowych na szczeblu zarówno krajowym, jak i europejskim.

Jazdę zrealizujesz na torze Poznań podczas track day. Tego dnia podczas sesji treningowych na torze, będą testowane również inne samochody sportowe. Przed jazdą odbędziesz szkolenie z zasad obowiązujących na torze tj. Znaczenie flag, świateł, zasady jazdy. Następnie instruktor wyznaczy sesję Twojego treningu i po wstępnym przeszkoleniu zrealizujesz jazdę na torze. Impreza track day ma charakter całodniowy.

Płatnosci mobilne
Kup przez telefon
Kup przez telefon

Ocena atrakcji

4/5

Ilość okrążeń

Opcje dodatkowe

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

Dlaczego my ?

365 dni na realizację

14 dni na zwrot prezentu


Bezpieczne zakupy

Obsługa posprzedażowa


» przeczytaj wszystkie opinie
 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Tor Poznań, ul. Wyścigowa 3 na pograniczu Przeźmierowa i Ławicy.

 • Czas trwania

  Zależy od wybranej opcji.

 • Pogoda

  W przypadku obfitych opadów atmosferycznych termin realizacji może ulec zmianie.Jest to prezent realizowany w określonych terminach w sezonie wiosenno-letnim

 • Informacje dla oglądających

  Osoba obdarowana może zaprosić na miejsce realizacji osoby towarzyszące, które będą obserwowały przejazd.

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny strój, niekrępujący ruchów i buty na miękkiej podeszwie.

 • Wymagania

  Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających. Wymagane prawo jazdy kat. B.

 • Informacje dodatkowe

  Długość jednego okrążenia głównej pętli toru to 4083 m. Rezerwacji należy dokonać z minimum 14 dniowym terminem wyprzedzenia. Zmiana zarezerwowanego terminu realizacji możliwa nie później niż 7 dni przed datą planowanej realizacji.

#Marcel K.

Te porównywarki są megaa dwa wyjątkowe auta do dyspozycji. Niecodzienne doznania ,prędkość i adrenalina bez przerwy super super !!! Na pewno jeszcze nie raz skorzystam :)

Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności