Weekendowy Rejs Jachtem po Bałtyku

3601

„Weekendowy Rejs Jachtem po Morzu Bałtyckim” to niepowtarzalna okazja by choć raz wypłynąć na przysłowiową „głęboką wodę”. To wspaniała oferta dla miłośników przygód i nowych doświadczeń. Podczas rejsu po Bałtyku poczujesz się niczym prawdziwy sternik. Nie tylko zdobędziesz wiedzę na temat żeglarstwa, nawigacji, podstawowych manewrów ale też będziesz aktywnie uczestniczył w rejsie. Nauczysz się obsługiwać liny, żagle, a nawet zasiądziesz za sterem jachtu! Żeglowanie po Bałtyku rozpoczniesz w Gdyni, przemierzych morskie wody w kierunku Helu, Gdańska, Jastarni oraz Górek Zachodnich. Zatem rejs po Bałtyku odbędziesz szlakiem nadmorskich miast portowych oraz ośrodków kultury, historii i wypoczynku. To gwarantuje Ci nie tylko przepiękne widoki otwartych wód ale także malownicze krajobrazy przybrzeżne. Podczas żaglowania po Bałtyku zostaniesz ubezpieczony. Cena obejmuje także opłaty portowe, paliwowe, wyżywienie oraz opiekę skippera. W Twojej kwestii zostanie zatem tylko dbałość o fantastyczną zabawę i dobry humor podczas rejsu po Bałtyku.

Cena prezentu obejmuje:

 • opiekę skippera - konsultacje instruktorskie,
 • wyżywienie,
 • opłaty portowe,
 • opłaty paliwowe,
 • ubezpieczenie. 
Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Gdynia, Al. Jana Pawła II

 • Czas trwania

  Prezent trwa od piątku od godz.12 do niedzieli, do godz. 18.

 • Pogoda

  Kurs odbywa się od początku kwietnia do końca października. Porywiste, mocne wiatry, ulewne deszcze, burze są przeciwwskazaniem do odbycia rejsu. W takim wypadku rezerwujemy inny dogodny termin realizacji.

 • Informacje dla oglądających

  Zalecany wygodny, niekrępujący ruchów strój i obuwie na płaskiej, gumowej podeszwie (np. tenisówki). W zależności od warunków atmosferycznych proponujemy wziąć także odpowiednie nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, krem do twarzy (wiatr!).

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny, niekrępujący ruchów strój i obuwie na płaskiej, gumowej podeszwie (np. tenisówki). W zależności od warunków atmosferycznych proponujemy wziąć także odpowiednie nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, krem do twarzy (wiatr!).

 • Wymagania

  Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodziców. Jakiekolwiek doświadczenie żeglarskie nie jest wymagane.

 • Informacje dodatkowe

  Minimalny wiek uczestnika to 12 lat. Jachty posiadają pełne zaplecze kuchenne. W cenie rejsu organizator zapewnia miejsce na jachcie, opiekę skippera, wyżywienie, wszelkie opłaty, ubezpieczenie, czyli wszystko poza dojazdem do Gdyni.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#Aleksandra

Witam, chciałabym zapytać czy jest to przewidziane dla jednej osoby, czy można we dwoje w tej cenie?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam Prezent skierowany jest dla jednej osoby. Serdecznie pozdrawiam Agata/Prezent Marzeń

#Michal

Witam serdecznie, na jakich jachtach odbywają się rejsy? Czy jeśli przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych rejs sie nie odbędzie, kwota vouchera jest zwracana ? Proszę również o wyszczególnienie terminów rejsów w czerwcu.

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, rejsy odbywają się jachtami Bavaria 37 'Purga', Sas 30 'Marsik', Slotta 30 'Passat'. Voucher jest ważny cały sezon. W razie niesprzyjających warunków termin realizacji jest przekładany. Terminy są wyznaczane na każdy weekend. Do rezerwacji należy zgłosić się odpowiednio wcześniej, najlepiej z ok. 3 tygodniowym wyprzedzeniem. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

#Jacek Kardach

rejs po baltyku

Czy w cenie sa noclegi?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam W cenie rejsu organizator zapewnia nocleg na jachcie. Pozdrawiamy, Prezent Marzeń

Social Media
Płatności
product