Weekendowy Rejs Jachtem po Bałtyku

3601
450

„Weekendowy Rejs Jachtem po Morzu Bałtyckim” to niepowtarzalna okazja by choć raz wypłynąć na przysłowiową „głęboką wodę”. To wspaniała oferta dla miłośników przygód i nowych doświadczeń. Podczas rejsu po Bałtyku poczujesz się niczym prawdziwy sternik. Nie tylko zdobędziesz wiedzę na temat żeglarstwa, nawigacji, podstawowych manewrów ale też będziesz aktywnie uczestniczył w rejsie. Nauczysz się obsługiwać liny, żagle, a nawet zasiądziesz za sterem jachtu! Żeglowanie po Bałtyku rozpoczniesz w Gdyni, przemierzych morskie wody w kierunku Helu, Gdańska, Jastarni oraz Górek Zachodnich. Zatem rejs po Bałtyku odbędziesz szlakiem nadmorskich miast portowych oraz ośrodków kultury, historii i wypoczynku. To gwarantuje Ci nie tylko przepiękne widoki otwartych wód ale także malownicze krajobrazy przybrzeżne. Podczas żaglowania po Bałtyku zostaniesz ubezpieczony. Cena obejmuje także opłaty portowe, paliwowe, wyżywienie oraz opiekę skippera. W Twojej kwestii zostanie zatem tylko dbałość o fantastyczną zabawę i dobry humor podczas rejsu po Bałtyku.

Cena prezentu obejmuje:

 • opiekę skippera - konsultacje instruktorskie,
 • wyżywienie,
 • opłaty portowe,
 • opłaty paliwowe,
 • ubezpieczenie. 

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Warto wiedzieć

14 dni
na zwrot prezentu

365 dni
na realizację
darmowa
dostawa

darmowa
wymiana prezentu
gwarancja
ceny

96%
trafionych prezentów

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  Gdynia, Al. Jana Pawła II

 • Czas trwania

  Prezent trwa od piątku od godz.12 do niedzieli, do godz. 18.

 • Pogoda

  Kurs odbywa się od początku kwietnia do końca października. Porywiste, mocne wiatry, ulewne deszcze, burze są przeciwwskazaniem do odbycia rejsu. W takim wypadku rezerwujemy inny dogodny termin realizacji.

 • Informacje dla oglądających

  Zalecany wygodny, niekrępujący ruchów strój i obuwie na płaskiej, gumowej podeszwie (np. tenisówki). W zależności od warunków atmosferycznych proponujemy wziąć także odpowiednie nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, krem do twarzy (wiatr!).

 • Obowiązujący strój

  Zalecany wygodny, niekrępujący ruchów strój i obuwie na płaskiej, gumowej podeszwie (np. tenisówki). W zależności od warunków atmosferycznych proponujemy wziąć także odpowiednie nakrycie głowy, okulary przeciwsłoneczne, krem do twarzy (wiatr!).

 • Wymagania

  Osoby niepełnoletnie muszą być pod opieką rodziców. Jakiekolwiek doświadczenie żeglarskie nie jest wymagane.

 • Informacje dodatkowe

  Minimalny wiek uczestnika to 12 lat. Jachty posiadają pełne zaplecze kuchenne. W cenie rejsu organizator zapewnia miejsce na jachcie, opiekę skippera, wyżywienie, wszelkie opłaty, ubezpieczenie, czyli wszystko poza dojazdem do Gdyni.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


#Aleksandra

Witam, chciałabym zapytać czy jest to przewidziane dla jednej osoby, czy można we dwoje w tej cenie?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam Prezent skierowany jest dla jednej osoby. Serdecznie pozdrawiam Agata/Prezent Marzeń

#Michal

Witam serdecznie, na jakich jachtach odbywają się rejsy? Czy jeśli przy niesprzyjających warunkach atmosferycznych rejs sie nie odbędzie, kwota vouchera jest zwracana ? Proszę również o wyszczególnienie terminów rejsów w czerwcu.

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam, rejsy odbywają się jachtami Bavaria 37 'Purga', Sas 30 'Marsik', Slotta 30 'Passat'. Voucher jest ważny cały sezon. W razie niesprzyjających warunków termin realizacji jest przekładany. Terminy są wyznaczane na każdy weekend. Do rezerwacji należy zgłosić się odpowiednio wcześniej, najlepiej z ok. 3 tygodniowym wyprzedzeniem. Pozdrawiam, Gosia Serafińska, Prezent Marzeń

#Jacek Kardach

rejs po baltyku

Czy w cenie sa noclegi?

Odpowiedź
Prezentmarzeń

Witam W cenie rejsu organizator zapewnia nocleg na jachcie. Pozdrawiamy, Prezent Marzeń

Social Media
Płatności