Jazda OFF ROAD Land Rover Defender - Warszawa

3401

Jazda terenowa to z pewnością niezapomniana, fantastyczna przygoda, która również jest sprawdzianem umiejętności, sprytu i odwagi. Nie każdy kierowca wie jak poradzić sobie w terenie, szczególnie takim, który pokonuje się po raz pierwszy. Z nami nie tylko sprawdzicie się w roli kierowcy, ale również poznacie specyfikę samochodu wykorzystywanego do jazdy off road.

Zasiadając za kierownicą niekwestionowanej terenowej legendy – Land Rover Defender poznacie tajniki nawigacji, którymi kierują się profesjonalni kierowcy off road. Trasa została starannie dobrana w taki sposób, by jak najbardziej uatrakcyjnić jazdę. Będziecie mieli okazję zwiedzić najciekawsze i najpiękniejsze miejsca w pokonywanym przez was terenie. Miejscowy krajobraz zachwyca i sprawia, że przejażdżka staje się jeszcze bardziej ekscytująca.

Na początku spotkania instruktor przedstawi podstawową wiedzę teoretyczną z zakresu wyposażenia i obsługi auta terenowego, oraz nawigacji. Z taką wiedzą będziesz gotowy by pokonać teren wyznaczonej dla Ciebie trasy, który może być piaszczysty, lekko błotnisty, pokryty wzniesieniami, ale przede wszystkim bardzo malowniczy i zachwycający krajobrazami Mazowsza. 

Czytaj więcej >

Czas trwania

Kup przez telefon
Kup przez telefon

Lokalizacja

Opcje dodatkowe

Ocena atrakcji

Produkt nie był jeszcze oceniany

Darmowa dostawa

eVoucher

Kurier DPD

Paczkomaty

Poczta Polska

0 zł

0 zł*

0 zł

0 zł

 • Ważność vouchera

  365

 • Lokalizacja

  dojazd ok. 30km w kierunku Lublina.

 • Czas trwania

  1 godzina.

 • Pogoda

  Warunki pogodowe nie mają wpływu na realizację prezentu. Jazdy realizujemy przez cały rok, od poniedziałku do niedzieli.

 • Informacje dla oglądających

  Udział w realizacji biorą wyłącznie osoby obdarowane prezentem.

 • Obowiązujący strój

  Zalecamy obuwie odporne na wodę i błoto oraz wygodne ubranie, stosowne do pory roku, które można zabrudzić.

 • Wymagania

  Osoba obdarowana musi posiadać ważne prawo jazdy kat. B. Zabroniona jest jazda po spożyciu alkoholu i innych środkach odurzających.

 • Informacje dodatkowe

  Realizacja może nie odbyć się w ustalonym terminie z przyczyn technicznych niezależnych od organizatora.

Ten produkt nie posiada jeszcze recenzji.


Brak zapisanych pytań do produktu.


Social Media
Płatności
product