Gra o wszystko – w kinach od 5 stycznia 2018

plakat z filmu gra o wszystko

Już 5 stycznia 2018 r. na ekrany polskich kin wejdzie film Gra o wszystko w reżyserii zdobywcy Oskara Aarona Sorkina, autora scenariuszy do filmów The Social Networks, Steve Jobs i Ludzie honoru.

Gra o wszystko – kobieca wersja Wilka z Wall Street

Molly Bloom (w tej roli dwukrotnie nominowana do Nagrody Akademii Jessica Chastain) to światowej klasy zawodniczka w narciarstwie alpejskim. Młoda, piękna i wszechstronnie utalentowana. Kocha ryzyko i nie boi się gry o wszystko, a swoją fortunę zawdzięcza nie nartom lecz… kartom. Molly przez 10 lat prowadziła najbardziej ekskluzywny, nielegalny klub pokerowy w USA. Gościła gwiazdy Hollywood, największe postaci światowego biznesu, a także bossów rosyjskiej mafii. Pod jej dachem wygrywano miliony i tracono fortuny. Poznała tajemnice najpotężniejszych tego świata. I kiedy wydawało się, że udało jej się osiągnąć pełny sukces, do jej drzwi zapukało FBI. Zagrożona wieloletnim więzieniem, utratą dorobku życia, po raz kolejny postanowiła podjąć walkę.

W rolach głównych obok Jessici Chastain wystąpili m.in. Idris ElbaKevin Costner. Polska premiera filmu już 5 stycznia 2018 r. Zapraszamy do kin!

Ania
Z wykształcenia filozof, co wiecznie dzieli włos na czworo, z zamiłowania blogerka z pasją do pisania. Prywatnie miłośniczka kosmetyków i świec zapachowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.